Протидія булінгу

План заходів для запобігання булінгу (цькуванню) та будь-яким іншим проявам насилля в закладі на 2023/2024 н.р

План заходів для запобігання булінгу (цькуванню) та будь-яким іншим проявам насилля в закладі на 2022-2023 н.р

План заходів для запобігання булінгу (цькуванню) та будь-яким іншим проявам насилля в закладі на 2021-2022 н.р

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькуванню) в закладі освіти та відповідальність причетних осіб

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькуванню) в школі

План заходів для запобігання булінгу (цькуванню) та будь-яким іншим проявам насилля в закладі на 2020-2021 н.р

Телефони довіри

Пам'ятка Маркери булінгу

Профілактика жорстокого поводження

Інформаційно-психологічний тренінг "Зупинимо булінг разом".

З метою запобігання насильства та жорстокості в дитячому середовищі практичним психологом Сопко Оксаною Михайлівною з учнями третього класу проведено інформаційно-психологічний тренінг "Зупинимо булінг разом". Учні вчилися відрізняти булінг від жарту, проявляти почуття емпатії та переживання до дітей, які зазнають насильства. Третьокласники виконали вправи "Чим ми схожі?", "Так" - "Ні", "Я зможу допомогти", "Як впоратися з ситуацією, коли тебе цькують".

"Кібербулінг - небезпечна віртуальна агресія"

Інтернет технології стали невід'ємною частиною життя суспільства. Проте популярність інтернет-ресурсів, крім позитивних моментів швидкого доступу до необхідної інформації, призвели до зростання кількості порушень прав та поширення недостовірної й конфіденційної інформації. На жаль, більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку інтернету й не мають сформованої онлайн-культури. Тому часто вони не розуміють, як можуть захиститися від кібербулінгу. Практичним психологом Сопко О.М. з учнями 4 класу було проведено заняття з елементами тренінгу "Кібербулінг - небезпечна віртуальна агресія". Учні прослухали інформаційне повідомлення про " Відмінність булінгу та кібербулінгу". Кіберпереслідування. Які наслідки інтернет-терору? Четвертокласники виконали вправи: "Зім'ятий палець", "Чому так стається та як знайти вихід?". З учнями обговорено до кого можна звертатися, коли опиняєшся в ситуації пов'язаної з кібербулінгом.

Тренінгове заняття "Не смійся з мене"

З учнями 7 класу 23 лютого було проведено тренінгове заняття "Не смійся з мене". На занятті учні виконали гру на активізацію "Збираємося разом", де продовжували фрази "Мені сумно, коли...", "Мені весело, коли...." Вправа "Надірване серце". Вправа Дослідження ситуації "небайдужого ставлення". Учні міркували, які вчинки, лінії ставл ення і взаємодії одне з одним перетворять їхній колектив на найкомфортніше середовище.

Викресли булінг з життя

З 27 вересня по 01жовтня в школі пройшов Тиждень протидії булінгу "Викресли булінг з життя". 27 вересня класний керівник 6кл. Оксана Сопко провела тренінгове заняття "Стоп булінг". Учні початкових класів переглянули відеоролики "Скажи "ні" булінгу". 29 вересня класний керівник Н. Гордієнко з учнями 7класу провела годину спілкування на тему: "Досить цькувати, давайте товаришувати". Старшокласники, під керівництвом ЗДНВР Н.Лагдан на круглому столі обговорили, що таке булінг та які причини його виникнення. 01жовтня, на закриття Тижня протидії булінгу учні 7, 8 класів взяли участь у акції "Я проти насилля! А ти?", до Міжнародного дня протидії насилля, що відзначається щороку 2 жовтня.