Засідання педагогічної ради. Творчий звіт вчителів, що атестуються.

Дата: 14.03.2024 14:02

14 березня у Пинянській гімназії відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

1. Підсумки проведення внутрішнього само оцінювання за напрямом «Управлінська діяльність».
  2. Про завершення 2023 – 2024 навчального року та організацію проведення державної підсумкової атестації за курс початкової та основної школи.
  3. Про попередження правопорушень та бездоглядності серед учнів закладу освіти, виховання та формування правосвідомості школярів.
  4. Інформація про стан виконання рішень попередніх педрад.
  5. Визнання результатів курсів підвищення кваліфікації.

На завершення педагоги, які атестуються в цьому навчальному році, подали творчий звіт своєї педагогічної діяльності, ділилися досвідом і надбаннями, розповіли про свої здобутки за міжатестаційний період.