Збережемо первоцвіти!

Дата: 06.03.2024 13:30

Первоцвіти – одна з перших ознак весняного пробудження природи. Їх цвітіння свідчить про те, що зимовий сон закінчився і природа готова розквітати у повному обсязі. Квіти перших днів весни є джерелом нектару для комах, а також їх пилок та насіння – це їжа для птахів та інших мешканців лісу. З метою захисту первоцвітів у Пинянській гімназії вчителем біології Н. Гордієнко проведено інформаційну годину «Збережемо первоцвіти». Учні переглянули презентацію, ознайомилися з їх рідкісними видами, зачитували легенди, вірші, розгадували ребуси, малювали малюнки. Діти  дізналися які первоцвіти зростають на території нашого населеного пункту, обговорили проблеми збереження первоцвітів та висловили думки, що можна зробити для збереження  перших провісників весни.