Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам'ять

Дата: 26.04.2024 10:27

" Чи знаєш ти, світе. Як сиво ридає полин, Як тяжко, як тужно. Моєму народу болить!..."

Гіркі чорнобильські дзвони не змовкають ось уже 38 рік. Ніхто не змирився з цією датою, ніхто не звикся з нею - ні в Україні, ані в цілому світі. Тривожні дзвони чорнобильської біди застерігають, нагадують про тих, кого катастрофа знищила відразу, і по тих, кого знищила згодом.
Ліквідатори, переселенці, інваліди, дорослі й діти, навіть ті діти, які народилися після "аварії"- й досі п’ють гірку полинову чашу Чорнобиля. У 8 класі класним керівником Оксаною Сопко було проведено виховний захід "Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам'ятьУчні інсценізували вірш "Чорнобиль трава", переглянули відео про наслідки Чорнобильської катастрофи, декламували вірші та запалили поминальні свічки.