Фізика - це цікаво!

Дата: 19.04.2024 09:29

З метою розвитку інтересу учнів до фізики у Пинянській гімназії проходив тиждень фізики «Фізика – це цікаво!». Між учнями 7 – 9 кл. відбувся КВК «За сімома замками», де учні демонструючи свої попередні знання, виборювали титул найерудованішого учасника. В грі були такі конкурси: віднайди формулу, кросфорди – загадки, логічні пари, фізичне доміно, дешифрувальник, пантоніма, розгадування ребусів, крилаті вислови і їх автори. Перше місце у конкурсі посіли учні 8 класу, друге місце розділили учні 9 і 7 класів. Варто зазначити, що завдяки таким заходам школярі активніше беруть участь у пошуку цікавих дослідів, і головне, з підвищеним інтересом цікавляться новинками фізики.